Ubezpieczenie firmy od pożaru i kradzieży

Już dzisiaj pomyśl o tym, by postarać się o ubezpieczenie firmy od pożaru i kradzieży. To nie tylko pierwsze skojarzenia, jakie przychodzą na myśl, gdy pomyślisz o polisie. To również realne zagrożenia, które mogą zniweczyć lata Twojej ciężkiej pracy. Zadzwoń i zapytaj naszych doradców, jaki rodzaj polisy oraz zakres ubezpieczenia będzie najwłaściwszy w Twojej konkretnej i indywidualnej sytuacji. Ubezpieczając przedsiębiorstwo, rozważ dodatkowe zakresy ochrony. Może bowiem warto objąć ochroną nie tylko gołe mury, jak może mieć to miejsce w wypadku podstawowej ochrony przed pożarem, ale też wyposażenie oraz dodatkowe obiekty. Ubezpieczenie firmy przed pożarem i kradzieżą to jednak nie jedyny krok, jaki powinieneś zrobić, by spać spokojnie.

Ubezpieczenie maszyn i floty pojazdów

Warto pamiętać również o narzędziach pracy. Ubezpieczenie maszyn oraz floty pojazdów daje Ci pewność, że urządzenia, dzięki którym realizujesz działalność przedsiębiorstwa i zarabiasz pieniądze, są pod dobrą ochroną. Jeśli maszyny ulegną awarii lub wypadkowi, szybko dostaniesz wsparcie w postaci świadczenia, które pozwoli Ci pokryć koszty ewentualnych napraw, czy dołożyć do zakupu nowych urządzeń. Jeśli więc rozważasz ubezpieczenie maszyn i floty pojazdów, skontaktuj się z naszymi doradcami. Zapewniamy, że szybko i sprawnie znajdziemy rozwiązanie, które najlepiej odpowie Twoim oczekiwaniom.

Ubezpieczenia środków trwałych i mienia firmy

Warto pomyśleć również o ubezpieczeniu środków trwałych oraz mienia firmy. Definicja tych pierwszych nie jest w pełni precyzyjna, należy jednak wspomnieć, że środkiem trwałym może być zarówno maszyna i środek transportu, jak i budowle, budynki i lokale, które stanowią odrębną własność. Do ewidencji środków trwałych można także wciągnąć popularne urządzenia biurowe, by wspomnieć komputery, skanery, czy kopiarki. Wśród specjalistów zdarzają się spory, czy konkretna rzecz jest środkiem trwałym, czy elementem wyposażenia. Ciebie jednak powinno interesować głównie to, że bez względu na kwalifikacje, majątek Twojej firmy jest dobrze chroniony.