Ubezpieczenie firmy od pożaru i kradzieży

Już dzisiaj pomyśl o ubezpieczeniu firmy od pożaru i kradzieży. Nie pozwól, by zagrożenia te zniweczyły lata Twojej ciężkiej pracy. Zadzwoń i zapytaj naszych doradców o dostępne oferty polisy. Nasi specjaliści z chęcią doradzą Ci przy wyborze korzystnego ubezpieczenia, dopasowanego indywidualnie do Twoich potrzeb. Ubezpieczając przedsiębiorstwo, warto objąć ochroną nie tylko gołe mury, jak może mieć to miejsce w wypadku podstawowej polisy, ale też i wyposażenie oraz dodatkowe obiekty. Decydując się na takie rozwiązanie, będziesz mieć większe szanse, że odszkodowanie po pożarze firmy czy kradzieży wyrówna poniesione szkody. Jest to jednak niejedyny krok, jaki powinieneś zrobić, by spać spokojnie.

Ubezpieczenie maszyn i floty pojazdów

Warto pamiętać również o narzędziach pracy. Ubezpieczenie maszyn oraz floty pojazdów daje Ci pewność, że urządzenia, dzięki którym realizujesz działalność przedsiębiorstwa i zarabiasz pieniądze, są pod dobrą ochroną. Jeśli maszyny ulegną awarii lub wypadkowi, szybko dostaniesz wsparcie w postaci świadczenia, które pozwoli Ci pokryć koszty ewentualnych napraw, czy dołożyć do zakupu nowych urządzeń. Jeśli więc rozważasz ubezpieczenie maszyn od uszkodzeń lub ubezpieczenie floty pojazdów, skontaktuj się z naszymi doradcami. Zapewniamy, że szybko i sprawnie znajdziemy rozwiązanie, które najlepiej odpowie Twoim oczekiwaniom.

Ubezpieczenia środków trwałych i mienia firmy

Warto pomyśleć również o ubezpieczeniu środków trwałych oraz mienia firmy. Definicja tych pierwszych nie jest w pełni precyzyjna, należy jednak wspomnieć, że środkiem trwałym może być zarówno maszyna i środek transportu, jak i budowle, budynki i lokale, które stanowią odrębną własność. Do ewidencji środków trwałych można także wciągnąć popularne urządzenia biurowe, by wspomnieć komputery, skanery, czy kopiarki. Wśród specjalistów zdarzają się spory, czy konkretna rzecz jest środkiem trwałym, czy elementem wyposażenia. Ciebie jednak powinno interesować głównie to, że bez względu na kwalifikacje, majątek Twojej firmy jest dobrze chroniony.